به پشتیبانی رسمی زنفورو فارسی خوش آمدید

این انجمن برای توسعه انجمن ساز XenForo تشکیل شده است. XenForo ابزاری برای ایجاد سایت های انجمن است.
شما میتوانید پس از ورود یا عضویت منابع را دانلود و بروز کنید،مشکلات خود را مطرح و سوالات را تا حد امکان جواب خواهیم داد و با سایر کاربران ارتباط برقرار می کنیم.
دانلود زنفورو

دانلود زنفورو

دانلود نسخه جدید زنفورو
نسخه 2.1.10

دانلود فارسی ساز

دانلود فارسی ساز
نسخه 98.12.1

دانلود منابع

قالب و افزونه های جدید و بروز را میتوایند از اینجا دانلود کنید

سیاست های کاری انجمن پروکسن

  • شروع کننده موضوع ProXen
  • تاریخ شروع
خرید هاست
تبلیغات شما

ProXen

مجید آقابیگلوئی
مدیریت سایت
کاربر ویژه طلایی
عضو تیم توسعه
عضویت
13/5/15
ارسال ها
954
امتیاز واکنش
812
امتیاز دستاورد
243
سن
26
محل سکونت
مرکزی
وب سایت
www.hr-charm.ir
با سلام خدمت همه اعضای محترم انجمن گفتمان پروکسن

چند نکته در مورد سیایت های فعالیت این سایت عرض میکنم:

۱.کاربرانی که تازه عضو شدند امکان دانلود از منابع را نخواهند داشت،برای دانلود منابع باید بیشتر از ۱ پست ارسال کنند تا حساب کاربری آنها فعال شود.
(برای شروع میتوانند در انجمن مربوطه خود و سایت خودرا معرفی کنند و سپس در تاپیک های منابع تشکر و قدردانی از ارسال کننده منبع داشته باشند)۲.افزونه های اختصاصی پروکسن و فارسی ساز ها را فقط کاربران ویژه (کاربرانی که حق عضویت پرداخت نمودند) میتوانند دانلود کنند،به دلیل اینکه بابت فارسی سازی توسط اعضا وقت بسیار زیادی صرف شده تا افزونه مربوطه به طور کامل فارسی سازی شود،وهمچنین افزونه های اختصاصی برای ساخت و اجرا ی پروژه هزینه زیادی صرف شده تا خروجی کار،کاربر پسند و بدون ایراد باشد.


۳.پشتیبانی فنی به هیچ وجه در پیامرسان ها انجام نخواهد شد،برای مشکل فنی در افزونه ها و یا خود اسکریپت زنفورو میتوانید در انجمن مربوطه تاپیک ارسال کنید تا کارشناسان پیگیر رفع مشکل شما باشند،همچنین میتوانید برای سریعتر حل شدن مشکل فنی به یکی از مدیران پیام خصوصی ارسال و پس از بررسی و پرداخت هزینه مشکل شمارا رفع کنند.۴.ثبت لینک انجمن گفتمان شما در پروفایل و امضا اجباری بوده و این امر جهت تسریع در امور پشتیبانی و جواب به تاپیک مشکلات شما خواهد بود (درصورتی که لینک تالار گفتمان شما در امضا و یا پروفایل شما ثبت نشود به تاپیک شما پاسخی داده نخواهد شد.)


5.شرط پشتیبانی و پاسخ به مشکلات شما منوط به استفاده از فارسی ساز ارائه شده توسط پروکسن میباشد و حتما باید کپی رایت پشتیبانی توسط Proxen.IR در تالار گفتمان شما موجود باشد.درصورت حذف کپی رایت به مشکلات شما پاسخی داده نخواهد شد.


6. عدم رعایت ادب و لحن تند در تاپیک ها شدیدا برخورد می شود (این تالار گفتمان یک محیط تیمی دوستانه میباشد )


7.دوستانی که هیچ اطلاعاتی درزمینه وبسایت و هاستینگ و سایت ساز ها ندارند میتوانند با پرداخت مبلغی سایت خود را توسط پشتیبانان فنی ران کنند و برای نصب و شخصی سازی و بروزرسانی های متعدد از پشتیبانان فنی خدمات بگیرند.(لیست افراد معتمد جهت پشتیبانی ارائه خواهد شد)8.ارسال متعدد تاپیک و پاسخ به تاپیک ها،ارسال سوالات بیهوده اسپم حساب شده و درصورت عدم توجه به تذکر کاربر از IP مسدود خواهد شد.


7.دوستان پشتیبان که مسئول ارسال و بروزرسانی منابع هستند،قبل از ارسال منبع جدید نام آن را جستجو و اگر موجود بود بروز رسانی آن را ارسال کنند وهمچنین قالب بندی متون در ارسال منبع را رعایت کنند.


9.دوستانی که مسئول ترجمه افزونه ها و ارائه فارسی ساز هستند،در صورتی که فارسی ساز تایید مدیران انجمن باشد میتوانند فارسی ساز را در منابع منتشر و به صورت ماهیانه به ازای هر دانلود از فارسی ساز خود مبلغی دریافت کنند.


10.گفتگو های شما با دیگر کاربران بدلیل محدودیت های قانونی در ایران به صورت هفتگی بررسی میشوند.11. فعالیت های شما در دیگر سایت های پشتیبانی زنفورو در ایران تحت نظر میباشد.درصورت استفاده از خدمات دیگر پشتیبانی ها برای همیشه از آن سایت ها سرویس خواهید گرفت (اکانت کاربری شما مسدود خواهد شد)


12.این انجمن فقط درمورد تنظیمات و مشکلات زنفورو پاسخگو خواهد بود و هیچ آموزش و یا سوالی را بابت هاستینگ و مشکلات هاستینگ شما پاسخ نخواهد داد.مشکلات هاستینگ شما باید توسط سرویس دهنده هاستینگ شما بررسی و رفع گردد
13.درحال بروزرسانی

حتما مطالعه کنید: قوانین انجمنGhavanin_1.gif
 
آخرین ویرایش:

ProXen

مجید آقابیگلوئی
مدیریت سایت
کاربر ویژه طلایی
عضو تیم توسعه
عضویت
13/5/15
ارسال ها
954
امتیاز واکنش
812
امتیاز دستاورد
243
سن
26
محل سکونت
مرکزی
وب سایت
www.hr-charm.ir
به چه کاربرانی برای پشتیبانی اعتماد کنیم؟در بند شماره 7 ذکر شده افراد قابل اعنماد برای پشتیبانی فنی انجمن


امکان ارائه و بروز رسانی لیست کاربران قابل اعتماد تیم پروکسن وجود ندارد

شما فقط به کاربرانی میتوانید اعتماد و اطلاعات هاست خود را در اختیار آن ها قرار دهید که نشان تیک آبی کاربر شناخته شده را از طرف مدیریت انجمن به آنها اعطا شده است


1582881807745.png


این نشان به هرکسی داده نخواهد شد مگر اینکه در آزمون هایی که توسط مدیر انجام میشود قبول و همچنین مدارک شناسایی از کاربر مورد اعتماد گرفته شود.

یعنی مدیریت به صورت کامل از کاربران دارای نشان شناخت کافی دارد و آنهارا تایید میکند و درصورت وجود مشکل در پشتیبانی فنی مدیریت را به گفتگوی خود درانجمن متصل کرده تا راهنمایی های لازم و کارهایی که باید انجام شود را ارائه دهد تا شما با بالا ترین کیفیت پشتیبانی دریافت و از خدمات راضی باشید


درصورتی که به افراد دیگر در انجمن که تیک آبی ندارند اعتماد کنید عواقب آن به عهده خود شما خواهد بود
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
بالا